Antalya Airport Transfer

Felice VIP Service & Taşımacılık, Antalya
Felice VIP her geçen gün büyüyen turizm sektörünün ihtiyaçları karşısında yapılanan şöforlu lüks araç kiralama alanında 2007 yılında faaliyet göstermeye başlayan genç ve dinamik bir şirkettir.
Felice VIP, kurumsal ve bireysel anlamda siz özel ve seçkin misafirlerine, güvenilir ve profesyonel işleyişe sahip bir firmayla çalışmanın ayrıcalıklarını 2007’den bu yana göstermiştir ve göstermeye devam edecektir.
Felice VIP ihtiyaçlarınız dogrultusunda belirlenen Lüks ve son model araçları ile iş toplantılarınızda, seminer ve kongre organizasyonlarınızda, havalimanı-otel transferlerinizde, ANTALYA ve çevre illerinde ihtiyac duydugunuz her an, size ve misafirlerinize hizmet vermektedir.
Sizleri de şimdiye kadar Felice VIP ile çalışma ayrılacalığı ile tanışmış olan müşterilerimiz arasında görmek bizleri mutlu edecektir.
Felice VIP Ailesi

antalya web tasarım web tasarım web tasarım antalya Antalya transfer Antalya transfer Hatay araç kiralama Alanya Transfer Gazipaşa Transfer Antalya Transfer Antalya Flughafen Transfer